AKMATEX, UAB

Karte biznesi Kartë virtual biznesit
AKMATEX, UAB

AKMATEX, UAB

Architects, Energjia dhe burimet natyrore, Mallrat e tregtisë, Menaxhimit të mjedisit, Ndërtimi, pasurive të patundshme +4

Smėlynės g. 59 -61
LT-35112, Panevėžys, Lituani
 
Pjesë:

Ngulit

Kodi company: 301841703
Kodi vat: 100004267113
Ss code siguruesi: 199755
Link të Karte biznesi

Ore pune

I-V 9:00-18:00

Vizitinekortele.lt
Virtuali vizitinė kortelė

© 2014-2017 www.vizitinekortele.lt - Kartë virtual biznesit. Karte biznesi AKMATEX, UAB Karte biznesi